مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران، soroorstudio از سال 1388 با مدیریت امیر حسین سرور، با هدف استفاده توأم از هنر معماری و دانش تخصصی سازه و به عبارت دیگر محقق نمودن تعامل معماری و سازه فعالیت خود را آغاز نموده است.
اولویت این مشاور استفاده از نیروهای با انگیزه، هنرمند و متخصص در انجام پروژه های عمرانی و معماری است. زمینه فعالیت مهندسین مشاوردکتر سرور و همکاران طراحی، نظارت و اجرا و مشارکت در ساخت می باشد. یکی از اهداف مهم سرور استودیو، تعامل هرچه بیشتر معماری و سازه در پروژه های عمرانی و معماری کشور در هر  یک از مراحل طراحی، نظارت و اجرا می باشد.

سرور استودیو با توجه به دانش، تجربه و روابط حرفه ای با متخصصین، اساتید دانشگاه، صنعت و تکنولوژی های نوین، می تواند با یک مدیریت حرفه ای در مدت زمان مناسب فعالیت های اجرایی در حوزه معماری و سازه را مدیریت نموده و به سرانجام برساند.در قسمت همکاری با ما در زیر مجموعه گزینه سرور استودیو دربالای صفحه، از نیروهای متخصص و علاقمند دعوت به همکاری می شود. امید است که بتوان از متخصصان هرچه بیشتر در امور سازندگی کشور استفاده نمود.
 

بهشاد زعفرانی

بهشاد زعفرانی

کارشناس بخش عایق حراتی و آب بندی


مهندس بهشاد زعفرانی فارغ التحصیل 1375 مقطع کارشناسی عمران-عمران از دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان، اجرای فونداسیون های صنعتی، سرپرست اجرایی 2000 واحدی امام خمینی، مدیریت پیمان چندین پروژه ساختمانی و ویلابوده است.مهندس بهشاد زعفرانی ساخت سازه های صنعتی مجموع کارخانجات نگین رنگ قائم، کارخانه جوجو، کارشناس ارشد فنی شرکت گروپ و پوما، اولین مجری نمای اتیکس به صورت علمی در ایران را بر عهده داشته است. دارای گواهینامه اتیکس از دانشگاه برلین، دارای بیش از 10 سال سابقه در زمینه اجرای عایق حرارتی و رطوبتی ساختمان و اب بندی قسمت های مختلف ساختمان و مخازن، مجری تخصصی بیش از 50 هزارمترمریع شامل انواع نما.