×
  5251  

طراحی پلان معماری

خدمات طراحی پلان معماری


طراحی پلان معماری ساختمان


نقشه ی ساختمان چیست؟


نقشه های ساختمان و پلان های معماری برای شروع یک پروژه ی اجرایی مورد نیاز می باشند. نقشه ی ساختمان مناسب برای ساخت و ساز و اجرا، باید با توجه به ابعاد دقیق زمین و همچنین موقعیت آن طراحی و تهیه شوند.
 

نقشه ی ساختمان

پلان معماری ویلای کلاسیک آقای زهره وند در پردیس


نقشه کشی ساختمان چیست؟


تهیه ی نقشه ی معماری برای ساختمان ها، یکی از مهم ترین قسمت ها در  یک پروژه می باشد. یک ساختمان با هر کاربری که باشد، نیازمند پلان و نقشه ای است که با توجه به اصول و نکات طراحی پلان تهیه شده باشد. پلان فضاها در کیفیت زندگی و یا کار کاربران آن فضا تاثیر به سزایی دارد.
 

نقشه کشی ساختمان آنلاین


چطور بدون مراجعه حضوری سفارش طراحی پلان خود را ثبت کنیم؟


از آن جایی که اکثر کارها به صورت آنلاین و مجازی صورت می گیرد، خدمات معماری، مانند طراحی نقشه ی ساختمان نیز می توانند به صورت آنلاین انجام شوند.  شما می توانید در هر جای دنیا که باشید از خدمات حرفه ای شرکت فنی مهندسی سرور استودیو بهرمند شوید. شرکت مهندسین مشاور دکتر سرور، با راه اندازی وب سایت شاپ دکو آماد ه ی ارایه خدمات طراحی به صورت آنلاین می باشد. شما همچنین می توانید سفارش طراحی آنلاین خود را از طریق برنامه ی واتس اپ نیز  ثبت نمایید.


روند سفارش طراحی  نقشه و پلان های معماری به چه صورتی است؟


همان طور که گفته شد، شما می توانید از طریق وب سایت شاپ دکو، قسمت طراحی آنلاین پلان ، سفارش طراحی نقشه معماری  خود را ثبت نمایید. در وب سایت شاپ دکو می توانید، خدماتی که ارایه می شود به همراه هزینه ی خدمات مشاهده فرمایید.
اگر شما از طریق وبسایت اقدا م به ثبت سفارش طراحی پلان معماری خود نمایید ، کارشناسان ما اطلاعات ارسالی شما را بررسی کرده و در صورت نیاز با شما تماس می گیرند.  با توجه به نیاز ها و خواسته ها، طراحی پلان معماری در نرم افزار رویت انجام می شود. بعد از طراحی اولیه، پلان معماری، پلان مبلمان، پلان اندازه گذاری هر کدام با توجه به خواست  کارفرما تهیه و ارسال می شود.
همچنین شما می توانید اطلاعات خود را از طریق برنامه ی واتس اپ برای ما ارسال فرمایید.


نقشه کشی معماری آنلاین


طراحی نقشه یک پروژه  با چه نرم افزاری انجام می شود؟

تهیه و طراحی نقشه های معماری، با استفاده از نرم افزارهای CAD  و Revit انجام می شود. در مجموعه ی ما، از نرم افزار Revit  استفاده می شود. با استفاده از این نرم افزار بعد از ارایه ی پلان اولیه، می توان پلان سه بعدی و پلان مبلمان را نیز تهیه کرد. همچنین در مراحل بعدی می توان مقاطع مورد نیاز برای اجرای پروژه را نیز در اختیار کارفرما  قرار داد.خدمات مشابه