×
طراحی ساختمان مسکونی آنلاین

ثبت طراحی ساختمان آنلاین    2123

درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی روف گاردن آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.

 

ثبت سفارش طراحی ساختمان آنلاین


طراحی آنلاین ساختمانطراحی آنلاین ساختمانطراحی آنلاین ساختمان
 

طراحی ساختمان آنلاین

طراحی معماری


سرآغاز طراحی معماری از جمع آوری اطلاعاتی میدانی و نظری درباره ی موقعیتی که ساختمان قرار است، در آن بنا شود شروع می شود. معمار با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از موقعیت مکانی و زمانی محل احداث پروژه و واقف به چالش های پیشرو، نیاز کارفرما و دانش خود سعی در خلق فضاهایی می کند که نیاز کارفرما از لحاظ کاربری و در ادامه زیبایی شناسی تامین کند که می توان این مرحله را طراحی فاز یک طراحی معماری نامید. انچه که به عنوان فاز دو طراحی معماری نامیده می شود رسیدن از مرحله ی ایده و کانسپت به واقعیت است. دراین مرحله باید تمامی جزییات اجرایی که شما را به واقعیت نزدیک می کند را به صورت مجموعه ای از اطلاعات در اختیار پیمانکار پروژه قرار داد.
 

 

طراحی سازه


دراین مرحله تعامل میان سازه و معماری نقش مهمی در رسیدن به شالوده اصلی ساختمان را دارد. در این بخش باید مهندس سازه درک کامل از معماری داشته باشد و در مشورت با مهندس معمار به طرحی جامع برسد که معماری را در خود حل کند. در هنگام انتخاب نوع سازه باید عوامل مختلفی از جمله شرایط محیطی، بودجه کارفرما و همچنین توانایی پیمانکارانی که در منطقه حضور دارند، تاثیرگذار می باشد. طراحی سازه در مجموعه شاپ دکو به صورت گروهی از مهندسین مجرب که درتعامل با گروه مهندسین معماری شاپ دکو هستند، فعالیت می کند و کلیه پروژه ها به صورت BIMدر نرم افزار رویت انجام می شود و قابل ارائه به کارفرما و پیمانکار پروژه می باشد.

طراحی سازه آنلاینطراحی سازه آنلاینطراحی سازه آنلاین
 

طراحی تاسیسات


طراحی تاسیسات یکی از قسمت های ویژه در طراحی ساختمان محسوب می شود زیرا اشتباه در این قسمت موجود خسارت های جبران ناپذیر به کارفرما می شود بنابراین باید از مهندسین با تجربه در زمینه طراحی تاسیسات ساختمان بهره برد و هچنین تمامی الزامات و استاندارد های طراحی تاسیسات باید رعایت شود. طراحی تاسیسات به دو بخش طراحی تاسیسات الکتریکی و تاسیسات مکانیکی تقسیم می شود. طراحی تاسیسات الکتریکی ساختمان شامل نقشه های نورپردازی، طراحی سیستم روشنایی، سیم کشی و راه اندازی تلفن و آسانسور، منابع تغذیه، اجرای شبکه و ... می باشد. طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان شامل تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات آب و فاضلاب، تاسیسات آتش نشانی واتفای حریق و ... می باشد.  

طراحی تاسیسات ساختمان
 

ثبت سفارش آنلاین طراحی ساختمان