×
طراحی آشپزخانه و کابینت آنلاین

ثبت طراحی آشپزخانه و کابینت آنلاین    6432

ثبت سفارش طراحی آنلاین آشپزخانه وکابینت آنلاین

درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی دکوراسیون آشپزخانه آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.

 

ثبت سفارش طراحی آنلاین آشپزخانه و کابینت آنلاین

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه


همه ی افراد خانواده به خصوص مادر خانواده زمان زیادی از طول روز را در آشپزخانه می گذرانند و همچنین بیشتر لوازم خانگی مانند یخچال, فریزر, ماشین لباسشویی  و ظرفشویی در آشپزخانه جانمایی می شوند.  بنابراین جایگاه آشپزخانه در خانه بسیار با اهمیت می باشد. با توجه به این که بیشتر فضای آشپزخانه را لوازم خانگی اشغال می کنند, چیدمان کابینت ها و لوازم خانگی حائز اهمیت می باشد. بنابراین طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید به درستی و مطابق با طراحی معماری دیگر فضا ها انجام شود.

یکی از اصول مهم طراحی آشپزخانه مثلث کار است. به این معنا که جانمایی  سینک, یخچال و گاز باید طوری انجام شود که ارتباط میان آنها به درستی برقرار باشد.از اصول دیگر در طراحی آشپزخانه, تامین نور است. نور ها به دو دسته نور طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند که در آشپزخانه ها نور طبیعی و مستقیم یک اصل مهم است. نور های مصنوعی باید به گونه ای تعبیه شوند که هنگام باز کردن کابینت ها, یخچال و یا ماشین ظرفشویی داخل آن ها کاملا قابل مشاهده باشند.
 

جانمایی کابینت ها و مثلث کار در تصویر قابل مشاهده است

جانمایی کابینت ها و لوازم خانگی باید به صورتی انجام شود که دسترسی آن ها مناسب باشد. برای مثال یخچال یکی از  وسایلی است که در روز بارها مورد استفاده قرار می گیرد; بنابراین بهتر است در جایی قرار گیرد که کمترین رفت و آمد صورت گیرد. همچنین لوازمی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند بهتر است در مناطق انتهایی آشپزخانه قرار گیرند.
طراحی آشپزخانه یکی از خدمات شاپ دکو است که با توجه به تمایل جامعه به خدمات آنلاین از طریق اینترنت انجام می شود. برای درخواست طراحی آشپزخانه آنلاین تنها کافی است از طریق سایت وارد فرآیند طراحی آنلاین شوید و سفارش خود را ثبت کنید.
 

 

 


طراحی کابینت آشپزخانه


طراحی آشپزخانه کلاسیک آنلاینمهم ترین قسمت طراحی آشپزخانه طراحی کابینت ها است. سبک

آشپزخانه نیز مانند سایر فضا ها ی خانه می تواند مدرن, کلاسیک, نئو کلاسیک و غیره باشد. کابینت ها مشخص کننده سبک آشپزخانه هستند وتوجه به جزیینات در طراحی کابینت آشپزخانه در زیبایی تاثیر چشم گیری خواهد داشت. در طراحی آشپزخانه کلاسیک کابینت ها, دارای نوعی از طراحی هستند که در آن به جزئیات ظاهری و مباحث زیبایی توجه ویژه ای می شود.کابینت کلاسیک معمولا پر زرق و برق هستند و گاهی حکاکی و منبت کاری را شامل می شوند. 

 

طراحی آشپزخانه کلاسیک آنلاین


 

طراحی کابینت آشپزخانه آنلاینکابینت های مدرن, دارای سطح صاف و بدون شیب هستند و جزئیات و تزئینات آن ها حداقل می باشدکابینت های مدرن هم برای آشپزخانه های مدرن و هم برای آشپزخانه های کلاسیک مناسب هستند. سادگی در طراحی کابینت های مدرن مهم ترین ویژگی آن ها می باشد. کابینت های مدرن بر خلاف کابینت های کلاسیک دستگیره های مخفی دارند و یا دارای دستگیره های ساده, کشیده و بدون جزئیات هستند.

 

طراحی کابینت آشپزخانه آنلاینرنگ در کابینت ها تا حد زیادی سلیقه ای می باشد اما به طور کلی رنگ کابینت های مدرن معمولا سرد هستند. رنگ هایی مانند سفید, خاکستری, سایه هایی از رنگ سبز و یا آبی کاربرد بیشتری در آشپزخانه های مدرن دارند. شدت کم این رنگ ها باعث می شود اثری لطیف و آرامش بخش در فضا ایجاد کنند. در طراحی آشپزخانه مدرن, گاهی برای کم کردن سردی محیط رنگ های  سرد را با هم ترکیب می کنند و یا رنگ های سرد را با رنگ چوب ترکیب می کنند.
 

طراحی آشپزخانه مدرنطراحی آشپزخانه مدرنطراحی آشپزخانه مدرن


پرکاربرد ترین متریال کابینت ها MDF , چوب طبیعی و یا های گلاس هستند. طبیعی است که قیمت چوب طبیعی بسیار بالا است در حالی که MDF تنوع رنگی بیشتری نسبت به چوب طبیعی دارد. کابینت های گلاس نیز ظاهری شفاف و براق دارند و این باعث بازتاب نور از سطح این کابینت ها می شود. این نوع کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب هستند زیرا تا حد زیادی در روشنایی محیط تاثیر دارند اما این کابینت ها نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

انتخاب شکل آشپزخانه مهم ترین و مؤثر ترین عامل در طراحی آشپزخانه می باشد زیرا چیدمان و مدل کابینت ها بر اساس شکل فیزیکی آشپزخانه انجام می شود. شکل آشپزخانه بر اساس معماری بقیه فضا های خانه در نظر گرفته می شود. آشپزخانه ها می توانند L شکل, مستطیل و U شکل باشند. به هر میزان که متراژ آشپزخانه بزرگ باشد چیدمان لوازم راحت تر است و ریزه کاری بیشتری می توان به کار برد. 
 
 

انواع مدل های آشپزخانه


طراحی آشپزخانه و کابینت آنلاین

آشپزخانه L شکل


آشپزخانه ال شکل طرح محبوب به شمار می رود و یکی از مزایای آن رفت و آمد راحت  و داشتن فضای باز است. بنابراین اگر می خواهید افراد بیشتری در  آشپزخانه شما جمع شود این شکل مناسب ترین حالت آشپزخانه برای شما می باشد. در این آشپزخانه ها قرار دادن یک میز صبحانه خوری و یا جزیره بزرگ برا صرف غذا امکان پذیر است. به طور معمول در ایران آشپزخانه ها به صورت ال شکل طراحی می شوند.


 

طراحی آشپزخانه و کابینت آنلاین

آشپزخانه مستطیل  شکلاین نوع آشپزخانه ها باریک با طول زیاد هستند که چیدمان در این فضا ها به دو صورت انجام می شود, به این صورت که کابینت ها بر روی دو دیوار قرار می گیرند که در این صورت فضایی برای قرار گیری میز, مبلمان  و یا جزیره نمی باشد و یا اینکه کابینت و لوازم آشپزخانه یک سمت و میز و مبلمان در سمت دیگر قرار می گیرند.


طراحی آشپزخانه و کابینت آنلاین

آشپزخانه U شکلآشپزخانه های U شکل بزرگ و دلباز هستند و فضای زیادی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند اما معمولا قابلیت قرار گیری مبلمان و جزیره در این آشپزخانه ها نمی باشد و باعث بهم ریختگی آشپزخانه می شود. مگر اینکه به طور کلی فضای آشپزخانه بسیار بزرگ باشد.

 

ثبت سفارش طراحی آنلاین آشپزخانه و کابینت

14000230