×
طراحی اتاق کودک و نوجوان آنلاین

ثبت طراحی داخلی اتاق خواب کودکان    2261

ثبت سفارش طراحی اتاق کودک و نوجوان آنلاین


درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی اتاق کودک ونوجوان آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

ثبت سفارش طراحی اتاق کودک ونوجوان آنلاین 

در طراحی اتاق کودکان به چه مواردی توجه می شود؟


طراحی اتاق کودکان باید به گونه ای باشد که پاسخ گوی  همه ی نیاز های کودکان و نوجوانان باشد. در طراحی اتاق کودکان  و نوجوانان  باید در نظر گرفت که آن فضا فقط مختص خواب و استراحت نمی باشد و کودکان فعالیت های دیگری نیز مانند بازی، نقاشی و یا انجام تکالیف را نیز در آن فضا انجام می دهند. خدماتی که در بخش طراحی اتاق خواب کودکان و نوجوانان آنلاین در شاپ دکو ارایه می شود به شرح زیر می باشد. ارایه واریانت های پلانی، مدل سه بعدی پلان انتخابی شما، ارایه پیشنهادات برای مبلمان فضا، ارایه نقشه های اجرایی مبلمان در صورت طراحی از خدمات شاپ دکو دراین بخش می باشد.

طراحی اتاق خواب کودک آنلاین

طراحی اتاق خواب کودک آنلاین


طراحی داخلی اتاق کودک با استفاده از المان های مورد علاقه ی کودکانرنگ های مناسب در طراحی اتاق خواب کودکان کدام اند؟


رنگ ها در هر فضا باید با توجه به روانشناسی رنگ ها انتخاب شوند. معمولا برای کودکان در سنین پایین تر، از رنگ های روشن تر  استفاده می شود. به طور کلی روانشناسان استفاده از رنگ های روشن و خنثی را برای اتاق کودکان مناسب می دانند. این دسته از رنگ ها، آرامش کودکان را بیشتر کرده همچینین بر یادگیری تاثیر مثبت دارند.  در هنگام انتخاب رنگ برای اتاق کودکان، توجه به این موضوع که این فضا برای خواب کودکان استفاده می شود مهم است. رنگ های تیره برای فضای بازی مناسب اند. به طور مثال می توان از رنگ لیمویی در طراحی اتاق کودکان استفاده کرد ولی رنگ زرد مناسب فضای خواب نمی باشد. در نتیجه به طور کل، پالت رنگ های روشن مانند آبی، سفید، طوسی و یاسی می توانند انتخاب های مناسبی برای طراحی اتاق کودکان باشند.
 

طراحی اتاق خواب کودک آنلاینطراحی اتاق خواب کودک آنلاینطراحی اتاق خواب کودک آنلاین

استفاده از رنگ های روشن و خنثی
 

سفارش طراحی اتاق کودکان آنلاین


نحوه ثبت پروژه دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان به چه صورت می باشد؟


برای ثبت سفارش خود کافی است از طریق سایت شاپ دکو تعدادی عکس از فضا به همراه ابعاد و اندازه ی اصلی فضای خود همچنین خواسته های خود را برای تیم طراحی شاپ دکو ارسال کنید. در کمترین زمان تیم شاپ دکو درخواست شما را بررسی کرده و شما می توانید واریانت های پلانی پیشنهادی خود را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

 

طراحی مبلمان اتاق خواب کودک


انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون اتاق کودک چقدر زمان می برد؟


زمان مورد نیاز برای طراحی هر پروژه بستگی به ابعاد و اندازه ی فضا و همچنین طرح و خدمات مورد نظر کارفرما دارد. در طراحی اتاق کودک و نوجوان، شما می توانید طرح و نقشه های اجرایی مبلمان فضا مانند تخت خواب، کمد و میز  را نیز داشته باشید که زمان بیشتری نیاز دارد. در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک، مبلمان نقش مهم و اساسی ایفا می کند. به طور مثال، تخت های به شکل کلبه یکی از مبلمانی است که در بسیار مورد استقبال کودکان قرار گرفته است.

 
 

ثبت سفارش آنلاین طراحی اتاق کودک ونوجوان