×
طراحی درب ورودی آنلاین

ثبت طراحی درب ورودی آنلاین    1541

ثبت سفارش طراحی درب ورودی آنلاین

درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی درب ورودی آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.

 

ثبت سفارش طراحی درب ورودی آنلاین


 

درب ورودی ساختمان یکی از مهم ترین بخش های ساختمان است که در اولین نگاه نظر رهگذران را به خود جلب می کند. طراحی درب ورودی ساختمان نیز مانند دیگر شاخه های طراحی به سبک مدرن, کلاسیک و ... طراحی می شود. بنابراین طراحی درب ورودی ساختمان مانند دیگر بخش ها حائز اهمیت می باشد و باید در طراحی و اجرای آن دقت لازم شود. در ساختمان های قدیمی گاهی با تعویض درب ورودی در کلیت ساختمان تغییر ظاهری قابل توجهی ایجاد می شود.
 

درب ورودی مدرن 

همانطور که گفته شد درب ورودی می تواند مدرن باشد. درب های مدرن معمولا ظاهری ساده و بدون جزئیات دارند. این نوع درب ها می توانند در ابعاد مختلف و کاربری های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. درب های مدرن با متریال های مختلفی وجود دارند و معمولا در طراحی این نوع درب ها از یک متریال استفاده می شود. درب های مدرن برای ساختمان ها با طراحی مدرن مناسب تر هستند اما در برخی موارد برای کمتر کردن جزئیات ساختمان های کلاسیک از درب های ورودی مدرن استفاده می شود.

طراحی درب ورودی مدرنطراحی درب ورودی مدرنطراحی درب ورودی خانه

درب ورودی کلاسیک

درب ورودی کلاسیک معمولا از نظر ظاهری جزئیات بیشتری دارند و بیشتر از یک متریال را شامل می شوند. این درب ها در طرح های مختلف و با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. درب های کلاسیک برای ساختمان ها با طراحی کلاسیک و نئوکلاسیک مناسب هستند. کاربری این درب ها ابتدا برای ورودی های کاخ های مختلف استفاده شد و جنس آن ها معمولا آهن بود که با گل های آهنی یا به عبارت دیگر فرفورژه تزئین شده بودند.

طراحی درب ورودی فلزیطراحی درب ورودی کلاسیکطراحی درب ورودی کلاسیکثبت سفارش آنلاین طراحی درب ورودی