×
طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین

طراحیثبت سفارش دکوراسیون داخلی آنلاین    4035

ثبت سفارش طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین


درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

 

ثبت سفارش طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین 

 

 
طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟


امروزه طراحی دکوراسیون داخلی منزل و ساختمان ها بسیار پرطر فدار می باشد. با توجه به اینکه شما وقت زیادی در فضاهای داخلی  سپری می کنید، طراحی دکوراسیون داخلی آن تاثیر بسیاری بر شما می گذارد. بنابراین بهتر است طراحی آن توسط افراد متخصص انجام شود. در طراحی داخلی فضاها، افراد متخصص با توجه به سلیقه، نیاز های کاربران و ابعاد و اندازه ی فضا، نوع و میزان رو شنایی، چیدمان عناصر و  مبلمان، نوع و رنگ مصالح به کار رفته شده در فضا را طراحی می نمایند. شما می توانید در کمترین زمان، بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین فضای خود را در شاپ دکو طراحی کنید.
 


 


طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن ویلا

 

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن ویلا

 

 

طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین


خدمات  آنلاین دکوراسیون و معماری چیست؟


برای شروع روند طراحی دکوراسیون داخلی فضای خود در شاپ دکو تنها به تعدادی عکس از فضای خود دارید. ابتدا شما در وبسایت شاپ دکو، سفارش طراحی دکوراسیون داخلی خود را ثبت می کنید. اطلاعات شما، توسط کارشناسان بررسی می شود. نوع خدماتی که به شما ارایه می شود، بستگی به درخواست شما دارد. در طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین، به طور معمول، دو یا سه واریانت پلانی برای کارفرما ارسال می شود و در حرکتی رفت و برگشتی، پلان منتخب مدل سازی شده و  دو یا چند رندر بسته به نیاز پروژه و درخواست کارفرما برای ایشان ارسال خواهد شد. ارایه ی پلان سه بعدی نیز  جزو خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین می باشد. موارد ذکر شده تمامی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین می باشد، البته نوع خدمات ارایه شده طبق خواست و نیاز شما می باشد.

 

منظور از خدمات طراحی  آنلاین چیست؟


در عصر حاضر، اکثر خدمات به صورت آنلاین ارایه می شوند. با توجه به این موضوع، دفتر معماری سرور استودیو، تصمیم به ارایه ی خدمات طراحی معماری، مانند طراحی دکوراسیون داخلی به صورت آنلاین گرفت. البته وب سایت های خارجی، از  مدتی قبل  خدمات معماری را نیز به صورت آنلاین انجام می دادند، اما شاپ دکو یکی از اولین های ارایه خدمات طراحی آنلاین در داخل ایران می باشد.  شما می توانید به راحتی و به صورت مجازی فضای مورد نظر خود را توسط متخصصین طراحی کنید. سفارش طراحی شما، بدون حضور در دفتر معماری، از خانه ی شما به ثبت می رسد. ثبت سفارش شما، می تواند از طریق وبسایت شاپ دکو و همچنین  برای سهولت بیشتر از طریق برنامه ی واتس اپ انجام شود.


 

 


 

انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون داخلی چقدر زمان می برد؟


مدت زمان انجام یک پروژه به عوامل مختلفی بستگی دارد. درخواست طراحی دکوراسیون داخلی شما، همراه با مدارکتان توسط کارشناسان بررسی می شود. سپس با توجه به ابعاد پروژه، سبک طراحی و  کاربری فضا مدت زمان  انجام آن در پنل کاربری شما نمایش داده می شود. این مرحله معمولا تا چند ساعت بعد از ارسال درخواست شما انجام می شود.


هزینه طراحی دکوراسیون داخلی چه قدر است؟


هزینه ی طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین، بستگی به ابعاد پروژه، کاربری، سبک طراحی و نوع خدمات درخواستی شما می باشد. شما بعد از وارد کردن اطلاعات خود و ثبت سفارش طراحی دکوراسیون داخلی خود، بعد از  مدتی نسبتا کوتاه، می توانید هزینه ی طراحی خود را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.ثبت سفارش آنلاین طراحی دکوراسیون داخلی