×
طراحی فروشگاه و مغازه آنلاین

ثبت طراحی فروشگاه و مغازه آنلاین    2536

ثبت سفارش طراحی فروشگاه و مغازه آنلاین


درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی فروشگاه ومغازه آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.

 

ثبت سفارش طراحی فروشگاه و مغازه آنلاین
 


طراحی خارجی مغازه و فروشگاه
طراحی خارجی مغازه و فروشگاه

خرید آنلاین با توجه به خصوصیات ویژه ای که دارد برای مشتریان جذاب است ولی با این حال خرید فیزیکی طرافداران خود را همچنان دارد. به همین منظور طراحی فروشگاه های جذابی که بتواند با فروش آنلاین رقابت کند از گذشته اهمیت بیشتری را پیدا کرده است.

طراحی فروشگاه یا طراحی مغازه وابستگی مستقیمی به پلان فروشگاه و چیدمان کالا ها در آن دارد و در ادامه می توان به فرم فضا و نحوه ی جذاب کردن آن فکر کرد.

دو مورد بسیار مهمی که در ابتدا شروع طراحی فروشگاه باید به آن توجه شود عبارت است از:

1. طراحی فروشگاه که خود شامل پلان و کلیت فضا می باشد و نمایشگر ها، نور، مبلمان و اکسسوری  بسیار در تجربه  مشتری از حضور در فروشگاه تاثیر گذار است.

2. سیرکولاسیون حرکتی مشتری یکی از عوامل مهم در استراتژی مدیریت فروش است که نشان دهنده تعامل مشتریان با کالا را نشان می دهند به طور مثال اکثر مردم به طور طبیعی ابتدا به چپ نگاه می کنند و سپس پس از ورود به فروشگاه به سمت راست حرکت می کنند به همین منظور بهتر است نقطه توجه یا استند های فروش محصولات خاص در سمت راست  قسمت ورودی فروشگاه قرار بگیرند.
 

انواع مختلف پلان چیدمان فروشگاه


با توجه به موارد مطرح شده در بالا طراحی پلان فروشگاه با توجه به مسیر حرکتی مشتری از محبوب ترین و پرفروش ترین به سمت اقلامی با فروش کمتر انجام شود. در اینجا می توانیم به چند نوع روش چیدمان اشاره کنیم:

1. مسیر اجباری

2. مسیر مستقیم

3. مسیر زاویه دار

4. مسیر هندسی

5. شبکه ای

6. دایره ای

7. مسیر آزاد

طراحی مغازه
طراحی مغازه


 

ثبت سفارش طراحی فروشگاه و مغازه آنلاین