×
طراحی ویلا آنلاین

ثبت سفارش طراحی ویلا آنلاین    4527

ثبت سفارش طراحی ویلا آنلاین


درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی ویلا آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

 

ثبت سفارش طراحی ویلا آنلاین

 
طراحی ویلا

به طور معمول ساختمانی  که به عنوان ویلا  شناخته می شود، خانه ای مستقل و حیاط دار و دارای محوطه ی باز در اطراف خود می  باشد. معمولا افراد با قصد داشتن فضایی بزرگتر و با کیفیت تر از آنچه که محل سکونت دایم آن ها باشد، برای ساخت و طراحی ویلا اقدام می کنند. برای داشتن ویلایی با کیفیت، دانستن اصول طراحی ویلا امری ضروری می باشد. ساخت و طراحی ویلا در طول تاریخ بر پاشنه تجربه زیباشناختی معمار چرخیده است، بنابراین  یکی از چالش هایی که در هنگام طراحی ویلا ها با آن رو به رو می شویم، تبدیل این زیبایی به نقشه های معمارانه ی قابل اجرا  می باشد. شرکت مهندسان مشاور سرور استودیو بر اساس رویه های تعریف شده در مجموعه، سعی در طراحی معماری ویلا و اجرای پروژه های ویلایی با بالاترین کیفیت ممکن، طراحی را در کشور و تطابق کامل با ضوابط فنی و استانداردها و مقررات ملی و بین المللی دارد. در شاپ دکو می توانید،درخواست طراحی ویلای خود را در کمترین زمان و به راحتی دربخش طراحی آنلاین ثبت کنید.

 


ویلا کلاسیکویلا کلاسیکویلای مدرن سفید
 

مراحل طراحی ویلا


فضای زندگی رویایی که یک فرد که همواره خود را در آن  تصور می کند را می توان تصویری از ویلای آن فرد دانست. بنابراین طراحی ویلا می بایست براساس  خواسته و نیاز کارفرما شکل می گیرد.  کارفرما معمولا خواسته ها و نیاز های خود را  در غالب پروپوزالی  بیان می کند. خواسته ها و نیاز ها می توانند، تصاویری از نمونه های مورد پسند کارفرما باشد.  این مرحله در شاپ دکو به صورت آنلاین و بسیار راحت از طریق سایت انجام می شود.

دیاگرام اولیه ویلا

بعد از این مرحله اولین قدم ، بازدید از سایت ویلا و در صورت نیاز برداشت توپوگرافی سایت برای استفاده از عوارض طبیعی در طراحی است.  سپس با توجه به پروپوزال اولیه کارفرما، در این مرحله تلاش می  شود تا ایده ی اولیه و در نتیجه حجم اولیه ویلا شکل بگیرد.
 

 

طراحی پلان ویلا


با داشتن حجم کلی ویلا، حال نوبت به مرحله ی طراحی پلان می رسد. طراحی پلان یکی از مهمترین قسمت ها در روند طراحی ویلا  محسوب می شود. پلان ویلایی از آزادی و سیرکولاسیون روانی برخوردار است که گاهی حتی  محوطه ویلا را نیز در بر می گیرد و فضاسازی بیرونی را جزئی از امتداد فضای داخل ویلا می گرداند.جذابیت فضاهای  ویلایی که دارای تراس با دید به یک باغ سرسبز و با طراوت  و یا مشرف بر استخر زیبایی می باشد، دو چندان است. عوامل بسیاری در طراحی پلان ویلا موثر است. متراژ زمین و خواسته ی کارفرما دو عامل مهم هستند. برای سهولت کار و سرعت در روند طراحی معماری، بهتر است با لیست فضاهای مورد نیاز کارفرما تهیه شود و سپس جای گذاری فضاها  در سایت ویلا انجام شود. در زمین هایی با متراژ  بالا فضاهایی نظیر اتاق بازی، اتاق مطالعه و کتابخانه،  استخر، جکوزی و ... می توانند به کاربری های  اصلی اضافه می شوند. 
 

دید فضای داخل به فضاسازی ویلا دید فضای داخل به فضاسازی ویلا دید فضای داخل به فضاسازی ویلا


استفاده از متریال ها، در طراحی ویلا باید با توجه به اقلیم و بافت منطقه باشد. استفاده از متریال های گوناگون در برخی از  سبک های ویلا بسیار رایج است. این در حالی است که ویلاهای سبک مدرن و مینیمال اکثرا به صورت تک متریال و در رنگ های طوسی و سفید  طراحی می شوند. در طراحی ویلا در پردیس، از سنگ، آجر و چوب استفاده شده است. 

متریال در طراحی نما ویلا متریال در طراحی نما ویلا متریال در طراحی نما ویلا
 طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا


طراحی دکوراسیون داخلی ویلا یکی از نکاتی است که بسیار مهم است و باید با توجه به سلیقه و نظرات کارفرما انجام شود. تیم معماران، سعی می کنند تا با در نظر گرفتن سلایق و روحیات کارفرما، همچنین به کار بردن ذوق و خلاقیت خود فضایی دلنشین و متناسب با نیاز های کاربران طراحی کنند.

طراحی داخلی ویلا

طراحی محوطه ویلا


طراحی لندسکیپ و فضای بیرونی ویلا نیز علاوه بر نما و فضای داخلی آن نقش بسیاری در شکل گیری ویلایی با کیفیت دارد.   از آن جا که افراد معمولا به عنوان فضایی برای گذراندن تعطیلات واستراحت از ویلاها استفاده می کنند، داشتن فضای سبز  در محوطه ی ویلا از ملزومات می باشد.

محوطه سازی ویلامحوطه سازی ویلامحوطه سازی ویلا

ثبت سفارش آنلاین طراحی ویلا