×
طراحی کلوزت آنلاین

ثبت طراحی کلوزت آنلاین    2351

طراحی کلوزت آنلاین

درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی کلوزت آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

ثبت سفارش طراحی کلوزت آنلاین


 

طراحی کلوزت روم یا اتاق لباس یک اتاق رویایی برای دوستداران لباس محسوب می شود که به سادگی می توان این رویا را محقق کرد.طراحی کمد های یک کلوزت روم به طور مستقیم به نیاز کارفرما و حجم لباسی که بنا است در آن هاجای بگیرند دارد. بنابراین در ابتدا شناخت این نیاز ها کمک اساسی به طراح می کند که کلوزت رومی زیبا و کاربردی  را طراحی کند. 


طراحی کلوزت آنلاینطراحی کلوزت آنلاین

طراحی بخش های مختلف کلوزت روم


 با توجه به آنکه هر کلوزت روم به چند بخش کلی تقسیم می شود یکی از آنها مخصوص لباس های آویزی می باشد. برای آویز لباس های به چند ارتفاع مختلف نیاز است که حتما باید در نظر گرفته شود. یک قسمت برای پیراهن های کوتاه و شلوار ها که ارتفاع کمتری نیاز دارند، بخشی دیگر مختص به پیراهن های زنانه یا مانتو ها که به ارتفاع بیشتری نسبت به شلوار ها نیازمندند و بخشی دیگر باید تمام قد برای لباس های بلند باشد.


طراحی کلوزت آنلاینطراحی کلوزت آنلاین


حتما تعداد کفش ها را در نظر بگیرید و تعداد آن را به طراحی اعلام کنید. ارتفاع مورد نیاز برای کفش های با پاشنه تخت با پاشنه بلند یا بوت هاز زمستانی ساق دار متفاوت است بنابراین تعداد آنها را به صورت جدا گانه باید اعلام کرد.

قفسه ها یکی از بخش های مهم هر کلوزت روم می باشد که میتواند جایگاه کیف ها، لباس های تا شده یا سایر اکسسوری باشد.

کشوها بخش مهمی از هر اتاق لباس می باشد که بر اساس نیاز هر شخص می تواند به صورت سفارشی ساخته شود.

جزیره ها در کلوزت روم های بزرگ کاربرد دارد که می تواند آن را رویایی تر کند که معمولا دارای تعدادی کشو می باشد و صفحه رویی آن از شیشه است که می توان اکسسوری های لوکس را در آن به نمایش گذاشت.


طراحی کلوزت آنلاینطراحی کلوزت آنلاینطراحی کلوزت آنلاین


کلوزت روم ها می توانند به دو شکل کلی اجرا کرد. مورد اول به صورتی که تمامی محتویات کمد ها مشخص باشند که در این مورد می توان هم از درب استفاده نکرد یا از درب هاس شیشه ای استفاده کرد. در مورد دوم تمامی بخش ها دارای درب بوده که از جنس چوب یا ام دی اف هستند که می توان بر روی آن ها آینه کار گذاری کرد تا جلوه و ابعاد کلوزت روم را بزرگتر نشان بدهد.


طراحی کلوزت آنلاینطراحی کلوزت آنلاینطراحی کلوزت آنلاین


بخش هایی از اتاق که امکان استفاده از آن ها به عنوان کمد یا قفسه را ندارند می توان به صورت کمد هایی برای قرار دادن جعبه های کفش ها یا لباس های اضافی طراحی کرد و یا قفسه هایی مربعی شکل قرار داد تا محل قرار داد کروات و سایر اکسسوری ها باشد.

استفاده از یراق آلات لوکس نیز در کاربری بهتر اتاق کلوزت روم موثر است.

کلوزت روم ها چون به صورت اختصاصی طراحی و ساخته می شوند می تواند متناسب با ارگونومی بدن هر شخص و میزان قد او طراحی شود تا استفاده بهتری داشته باشد ولی در غیر این صورت تمامی ابعاد و اندازه ها بر اساس استاندارد خواهد بود.


 

ثبت سفارش آنلاین طراحی کلوزت