×

طراحی ویلا

طراحی ویلا پس از تغییر سبک زندگی افراد به منظورداشتن رفاه و آسایش بیشتر به دورازهیاهوی شهری رواج پیدا کرد. اولین ویلا ها در روم باستان توسط اشراف با خانه هایی زیبا و با شکوه در باغ ها و زمین های سرسبز ساخته شده اند ولی با گذر زمان شکل ویلا ها نیز تغییر کرد. اصول طراحی ویلا در هنگام طراحی به صورت مدرن و یا کلاسیک باید رعایت شود تا فضاها، متناسب با نیاز کاربران باشد تا آسایش و راحتی بیشتری برای زندگی ایجاد کند. هر چه یک ویلا زیباتر طراحی شود، توجه بیشتری را به خود جلب می کند. امروزه با توجه به ترند بودن سبک مدرن، طراحی ویلا مدرن در میان مردم بسیار محبوب ترازگذشته است، ویلای مدرن، نمایشی از سادگی می باشد که از عبارت کمتر، بیشتراست پیروی می کند. البته که همچنان سبک کلاسیک و شکوه آن طرفداران خود را دارد و طراحان این مجموعه توانایی طراحی در زمینه هر دو سبک را با توجه به نیاز کارفرمایان را دارا می باشند.
 

طراحی ویلا و اجرا


اجرا و طراحی ویلای مدرن یا کلاسیک دارای یک فرایندی می باشد که شرکت مهندسان مشاور سرور استودیو بر اساس رویه های تعریف شده در مجموعه، سعی در طراحی پلان ویلا و اجرای پروژه های ویلایی با بالاترین کیفیت ممکن، طراحی را در کشور و تطابق کامل با ضوابط فنی و استانداردها و مقررات ملی و بین المللی دارد.
 

اجرای طراحی داخلی ویلا


در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی ویلا  این مجموعه انجام پروژه های طراحی معماری، بازسازی، طراحی داخلی، طراحی ویلا و اجرای ساختمان ویلا با تیمی مجرب و به صورت تخصصی می باشد، امروزه با توجه به این که خانه ها بیشتر بسوی آپارتمان سازی پیش روی می کند، خانه های ویلایی برای افراد جامعه جزء بناهای با ارزش به حساب می آید، در حال حاضر داشتن خانه ویلایی برای بیشتر افراد جامعه، تحقق بخشیدن به رویاها می باشد.
 

مطالعه و بررسی طراحی ویلا


اولین قدم ، بازدید از سایت ویلا و در صورت نیاز برداشت توپوگرافی سایت برای استفاده ازعوارض طبیعی در طراحی داخلی ویلا است. بررسی دقیق قوانین ساختمانی و اقلیم مربوط به آن منطقه، خواسته های کارفرمای محترم و ارائه نظرات طراح برای دستیابی به ایده اولیه و همچنین شکل گیری حجم اولیه برای از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. طراحی پلان ویلا یکی از مهم ترین قسمت ها می باشد، که باید به آن دقت زیادی داشت. در طراحی ویلا استفاده از متریال ها باید با توجه به اقلیم و بافت منطقه انتخاب شود. با تکمیل شدن طرح اولیه ویلا و ارایه آن به کارفرمای محترم، نظرات ایشان برای اطلاعات نهایی، باید مورد سنجش قرار داده شود. طراحی داخلی ویلا وطراحی دکوراسیون داخلی در راستای خواسته های کارفرمای محترم با توجه به روحیات آنها، باید شکل گیرد. در طراحی لنداسکیپ نظرات طراح باید با خواسته ها و نیاز های کارفرمای محترم در آمیخته شود و با توجه به آنها طرح نهایی شکل گیرد.


پروژه های طراحی ویلا - ویلادانش فنی طراحی ویلامقالات طراحی ویلاخدمات طراحی ویلا