×
طراحی اتاق خواب آنلاین

ثبت طراحی اتاق خواب آنلاین    2944

درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی اتاق خواب آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

ثبت سفارش طراحی اتاق خواب آنلاین


 

فرآیند طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب چگونه آغاز می شود؟

برای شروع طراحی اتاق خواب خود به صورت آنلاین، کافی است حداقل 4 تصویر از 4 گوشه ی فضای خود ارسال بفرمایید. برای شروع مدل سازی، نیازمند ابعاد و اندازه فضا است. طول، عرض و ارتفاع ابعاد اصلی یک فضا هستند بنابراین این ابعاد در هنگام ارسال تصاویر ارسال می شوند. یکی از نکات مهمی که در طراحی در نظر گرفته می شود، توجه به سلیقه ی کارفرما می باشد، بنابراین شما می توانید همراه تصاویر فضای خود، تصاویری از فضای مورد علاقه ی خود را نیز ارسال بفرمایید.طراحی اتاق خواب آنلاینطراحی اتاق خواب آنلاین

در هنگام انتخاب نمونه برای اتاق خواب خود بهتر است به چند نکته توجه فرمایید.
 

انتخاب رنگ مناسب برای طراحی اتاق خواب


استفاده از رنگ های خنثی در طراحی اتاق خواب باعث می شود تا اتاق خواب شما برای مدت نسبتا زیادی تازگی داشته باشد و در نتیجه نیازی به تغییر دکوراسیون نداشته باشد. رنگ های خنثی، رنگ های طیف طوسی و کرم می باشند. رنگ سفیذ و مشکی نیز جزو این دسته از رنگ ها می باشند. در انتخاب رنگ برای طراحی اتاق خواب باید بسیار دقت شود، زیرا استفاده از برخی رنگ ها با توجه به کاربری این فضا مناسب نمی باشند. 
 

آیا می توان از رنگ های پرنگ در طراحی اتاق خواب استفاده نمود؟


طراحی اتاق خواب براساس سلیقه ی شما انجام می شود، پس استفاده از رنگ نیز بستگی به سلیقه ی شما دارد. البته باید توجه داشت که استفاده از رنگ های پرنگ باید کنترل شده باشد، به طور مثال می توانید اکسسوری و المان های خاص و کوچکی را در اتاق خواب خود قرار دهید که به رنگ مورد علاقه ی شما می باشند. استفاده از رنگ به صورت کنترل شده می تواند طراحی اتاق خواب شما را بسیار زیبا کند.
 

آیا می توان در مراحل طراحی اتاق خواب پیشنهاداتی ارائه داد؟


ما برای طراحی اتاق خواب شما از شخصیت، سلیقه، علایق و سرگرمی های شما الهام می گیریم. به همین دلیل در اولین مرحله ما تعدادی نمونه ی طراحی اتاق خواب مورد پسندتان را از شما دریافت می کنیم. همینطور ما در تمامی مراحل طراحی از پیشنهادات شما استقبال می کنیم. برای دیدن نمونه ای از طراحی اتاق خواب، می توانید به صفحه ی طراحی اتاق خواب والدین، مراجعه فرمایید.


 

ثبت سفارش آنلاین طراحی اتاق خواب