×
طراحی مبلمان آنلاین

طراحی مبلمان آنلاین    2225

ثبت سفارش طراحی مبلمان آنلاین


درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی مبلمان آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

 

ثبت سفارش طراحی  مبلمان آنلاین
 

طراحی مبلمان آنلاین


در عصر حاضر اکثر خدمات به صورت آنلاین ارایه می شوند. بنابراین تیم شاپ دکو با راه اندازی سامانه ی طراحی آنلاین، آماده ارائه ی خدمات معماری، مانند طراحی مبلمان آنلاین به صورت آنلاین می باشند.


اصول طراحی مبلماناصول طراحی مبلمان


طراحی مبلمان نیز مانند همه شاخه های طراحی, سبک های مختلفی را شامل می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند. طراحی مبلمان در ابتدا پیچیده و دشوار به نظر می آید اما باید دقت کنیم که میان زیبایی و کابری مبلمان توازن بر قرار کنیم. در طراحی مبلمان ابتدا باید هدف و کاربرد مبلمان را در نظر بگیریم و سپس ظرافت و دقت زیادی خرج کنیم. در مبلمان چوب اهمیت بسیاری دارد و برای ساخت انواع مبلمان می توان دو نوع چوب با رنگ های متضاد را ترکیب کنیم. برای انتخاب مبلمان مناسب برای منزلتان باید جوانب مختلفی را در نظر بگیرید. ابتدا باید جایی که مبلمان را می خواهید قرار بدهید در نظر بگیرید تا بتوانید هماهنگی بین مبلمان و فضا ایجاد کنید. عواملی که در هماهنگی مبلمان با فضا تاثیرگذار هستند, شامل رنگ, سبک, سایز و متریال مبلمان می باشد. برای مثال رنگ کاناپه باید خنثی باشد تا با تغییر دکوراسیون منزل مجبور به خرید مجدد کاناپه برای منزلتان نشوید و یا متریال روشنایی که می خواهید خریداری کنید باید با سایر مبلمان هماهنگ باشد.

طراحی مبلمان آنلاینطراحی مبلمان آنلاینطراحی مبلمان آنلاین 
ثبت سفارش آنلاین طراحی مبلمان