×
طراحی سازه بتنی آنلاین

ثبت سفارش طراحی سازه بتنی آنلاین    2100

ثبت سفارش طراحی سازه بتنی آنلاین


درسامانه طراحی آنلاین این مهندسین مشاور، شما می توانید در زمینه های طراحی معماری و سازه نیازهای خود را جستجو کنید. برخی از نمونه پروژه های انجام شده در قسمت پروژه های انجام شده این مهندسین مشاور، قابل رویت و بررسی هستند.خدمات ثبت سفارش طراحی سازه بتنی آنلاین و یا حضوری در مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران از طریق کلیک بر روی لینک زیر انجام می شود.


 

 

ثبت سفارش طراحی سازه بتنی آنلاین 

طراحی سازه بتنی


علم طراحی سازه از شاخه های اصلی مهندسی عمران می باشد. به طور کلی سازه می تواند شامل پل، سد، ساختمان و ... باشد. متناسب با نیاز کارفرمایان محترم شرکت مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران بیشترین تمرکز خود را به طراحی سازه های ساختمانی معطوف کرده اند. امروزه با توجه به هزینه اولیه اجرا، سازه های بتنی بیشتر از سازه های فولادی مد نظر کارفرمایان می باشد. رکن اصلی سازه های بتن آرمه، میلگرد و بتن می باشد که با توجه به اختلاف قیمت زیاد بین این دو جز مهمترین پارامتر اصلی از نظر اقتصادی در سازه های بتنی مقدار میلگرد مصرفی می باشد. میلگرد مصرفی در سازه های بتنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. پلان معماری، ارتفاع طبقات، نوع سیستم باربر جانبی و ... از جمله مسائلی هستند که می توانند میلگرد مصرفی در یک پروژه را دستخوش تغییر کنند.


طراحی سازه بتنی آنلاینطراحی سازه بتنی آنلاینطراحی سازه بتنی آنلاین

مهندسین سازه مجموعه سعی بر طراحی اقتصادی پروژه با رعایت کلیه ضوابط آیین نامه های معتبر داخلی و خارجی دارند. سابقه تیم طراحی مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران به بیش از ۱۵ سال می رسد که اخیرا طراحی خود را در قالب شاپ دکو انجام می دهند. مدت زمان طراحی بسته به متراژ پروژه ها متفاوت می باشد. اما برای پروژه های متعارف این زمان حدودا یک هفته تا ۱۰ روز می باشد. طبیعی است که این زمان برای سازه های خاص ممکن است افزایش پیدا کند.
 


طراحی سازه بتنی آنلاین

دلایل استفاده از بتن در ساخت و ساز


در حالی که طراحی و ساخت سازه های بتنی, یک روش ارزان, سریع و با دوام برای پروژه های ساختمانی است, مزایا و معایب فراوانی دارد. در اینجا به برخی دلایلی که باعث شده بتن به عنوان متریال پایدار در صنعت ساخت و ساز مطرح شود اشاره می کنیم.

دوام و طول عمر بالا بتن

هنگام تولید و عمل آوری بتن با توجه به شرایط آب و هوایی و میزان مقاومت مورد نظر از استاندارد های لازم تبعیت می شود. از این رو بتنی که با رعایت تمام اصول تولید می شود از دوام و پایداری بالا برخوردار است.بتن در برابر عوامل مختلف مستحکم و مقاوم است.دال بتنی نوعی سازه یکپارچه از بتن و فولاد است که برای ایجاد سقف و یا کف سازی کاربرد دارد. دوام و استحکام این سازه به دلیل استفاده از بتن در آن بسیار طولانی است.

دسترسی آسان بتن

موادی که برای تولید بتن مورد استفاده قرار می گیرند به راحتی قابل دسترس هستند. . همچنین تهیه مواد اولیه بتن با قیمت مناسب امکان پذیر است.

شکل پذیری ایده آل بتن

 
بتن حالتی روان دارد و در هر قالبی ریخته شود, شکل آن را به خود می گیرد. از این رو بتن را می توان در مکان های مختلف مورد استفاده قرار داد.

مقاومت در برابر حرارت بتن

بتن مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش و حرارت دارد به خصوص در ساختمان هایی که با بتن مسلح شده اند اگر بتن پوشش محافظتی داشته باشد ساعت ها در برابر آتش مقاوم خواهد بود.

مقاومت فشاری بسیار بالا بتن

مقاومت فشاری بتن بسیار بالاست و قابل استفاده در تمامی سازه ها می باشد. بتن قابلیت تحمل فشارهای بسیار بالا را دارد و آسیب نخواهد دید.  
ثبت سفارش آ نلاین طراحی سازه بتنی14000222