×

طراحی اتاق خواب مدرن

  3336  
طراحی اتاق خواب آنلاین

نام کارفرما: سرکار خانم خدایی

تیم طراحی: زهره بیات| الهه نوسرایی

محل پروژه: بهشهر

کاربری: مسکونی

متراژ: 20 متر مربع

وضعیت: طراحی

با طراحی دکوارسیون داخلی اتاق خواب می توانید نیاز های خود را پیش از اجرا بشناسید و اتاق خواب خودرا با سبک مورد نظرتان طراحی کنید تا علاوه بر آن که نیازهای شما را چه از جهت فضا تامین می کند می تواند محیط را برای آرامش بیشتر تامین کند. در ادامه مطالبی برای داشتن اتاق خوابی زیبا با کاربری درست گفته شده است.

طراحی آنلاین اتاق خواب
دکوراسیون آنلاین اتاق خواب
طراحی آنلاین اتاق خواب مدرن
طراحی آنلاین اتاق خواب والدین
طراحی آنلاین اتاق خواب

اتاق خواب یکی از عرصه های مهم منازل مسکونی می باشد. ما روزانه زمان زیادی را در این عرصه سر می کنیم. اتاق خواب علاوه بر خوابیدن می تواند فضایی برای کار کردن در منزل، مطالعه، یک ملاقات دوستانه باشد. . بنابراین مانند دیگر فضاهای معماری می تواند سبک های خاصی را دنبال کند. چیدمان اتاق خواب، نورپردازی،‌ رنگ، متریال مورد استفاده، تاثیر زیادی از نظر روانشناسی در استفاده از فضا دارد. بنابراین طراحی آن با توجه به سلیقه افراد بسیار مهم است.


 
با چند کار ساده طراحی را شروع کنید:
ابعاد فضای مورد نظر خود را به همراه تصاویر برای ما ارسال می کنید.
سلیقه و نیاز های خود را مطرح می کنید.
چند چیدمان فضایی توسط طراحان ما برایتان ارسال می شود تا به نتیجه مطلوب شما نزدیک شویم.
پس از تایید چیدمان فضا، طراحی سه بعدی انجام می گیرد.
نقشه های اجرایی، متره و برآورد پس از طراحی فاز یک ارسال می شود.
در نهایت می توانید از خدمات اجرایی مجموعه پس از طراحی استفاده نمایید.
 

طراحی آنلاین اتاق خواب مدرن
طراحی آنلاین اتاق خواب


بازسازی اتاق خواب


حتما برای ایجاد تغییرات لازم به تخریب نیست. شما می توانید با تغییرات جزئی و با هزینه کم نیز تغییرات بزرگی ایجاد کنید. با تغییرات رنگ دیوار ها، کاغذ دیواری، تغییراتی در دکور یا اضافه کردن چند المان جدید فضای جدیدی را خلق کنید.
اتاق خواب مذکور در شهر بهشهر با مساحت 20 متر مربع توسط تیم طراحی معماری، خانم مهندس بیات و خانم مهندس نوسرایی انجام گرفته است. در این پروژه یکی از نیاز های کارفرما تغییر اتاق خواب فرزندان به اتاق خواب والدین می باشد. سبک طراحی با توجه به سلیقه کارفرما انتخاب شده است. ساختمان نوساز بوده و فقط قصد تغییرات بدون تخریب را داشته اند.
 

طراحی آنلاین اتاق خواب
ظراحی آنلاین اتاق خواب والدین


تغییرات دیوار در بازسازی اتاق خواب


برای ایجاد تغییرات ساده می توانید به یک دیوار، رنگ یا کاغذ دیواری اضافه کنید. یا کمد دیواری هایی طراحی کنید که هم جایگاه زیبایی برای تخت باشد و هم به تغییرات فضا کمک کند. یا می توانید از چند تابلو برای دیوار ها استفاده نمایید. در این پروژه ما برای تخت جایگاهی در نظر گرفته ایم.
 

طراحی نور پردازی در بازسازی اتاق خواب


تختخواب خود را با میزهای کناری قاب کنید. این یک روش عالی برای جلوه دادن ظاهر جدید به اتاق خواب شماست. هنگام انتخاب میزهای کناری، به دنبال میزهایی باشید که حداقل از تشک شما بالا تر یا هم سطح باشند در غیر این صورت خیلی کوچک به نظر می رسند. سپس، یک جفت چراغ تزئینی بلند اضافه کنید. تا زیبایی را دو چندان کنید.
 

طراحی جایگاه خواب در بازسازی اتاق خواب


برای تغییرات در فضای اتاق خواب خود می توانید سرویس خواب یکپارچه طراحی کنید و تخت خود را خاص و سفارشی طراحی کنید. در این پروژه تخت و جایگاه تخت و میز های کنار تخت بصورت یکپارچه طراحی شده است.
 

طراحی میز توالت در بازسازی اتاق خواب


میز توالت و آینه از المان های مهم اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب مدرن بهشهر ما سعی داشتیم بیشترین استفاده را از فضا نماییم. بنابراین میز توالت را در داخل کمد های دیواری طراحی کرده ایم.
 

دکوراسیون آنلاین اتاق خواب


طراحی فضای نشیمن در طراحی اتاق خواب


با قرار دادن یک صندلی و میز در کنار اتاق خواب فضایی دنج برای مطالعه یا گپ و گفت و گو طراحی کنید. می توانید در صورت داشتن پنجره یا تراس این فضا را کنار آن ها دلنشین طراحی کنید.

انتخاب رنگ در طراحی اتاق خواب


رنگ دیوار تیره را برای بازسازی و تغییرات کوچک امتحان کنید. دیوارهای تیره یک احساس صمیمی و جذاب را در یک اتاق ایجاد می کنند. آنها برای اتاق نشیمن ، کتابخانه ، اتاق ناهار خوری و اتاق خواب عالی هستند. وقتی از رنگ تیره روی دیوارها استفاده می کنید، کف و سقف را سبک تر نگه دارید. بهتراست تغییر رنگ دیوار پشت تخت خواب یا یک دیوار مهم برای ایجاد تمرکز باشد. چند بالش و کوسن روی تخت یا صندلی به رنگ مشابه اضافه کنید تا ظاهر کامل شود.


طراحی اتاق خواب آنلاینثبت سفارش طراحی اتاق خواب آنلاین


طراحی آنلاین اتاق خواب
دکوراسیون آنلاین اتاق خواب
طراحی آنلاین اتاق خواب مدرن
طراحی آنلاین اتاق خواب والدین
طراحی آنلاین اتاق خواب

پروژه های مشابه