×

طراحی فضای سبز اداری

  1391  
طراحی فضای سبز اداری طراحی لنداسکیپ فضای اداری طراحی فضای سبز اداری طراحی فضای سبز اداری طراحی فضای سبز اداری طراحی فضای سبز اداری طراحی فضای سبز دفتر اداری طراحی محوطه اداری طراحی فضای سبز دفتر اداری طراحی فضای سبز دفتر اداری طراحی محوطه اداری طراحی فضای سبز دفتر اداری

نام کارفرما: آقای خوییان

محل پروژه: تهران

متراژ: حدود 600 مترمربع

طراحی فضای سبز یکی دیگر از شاخه های طراحی معماری است. طراحی فضای سبز تنها شامل طراحی محوطه بیرون ساختمان و یا ویلا نیست بلکه شامل طراحی روف گاردن یا همان پشت بام، ورودی ساختمان و یا طراحی فضای سبز فضاهای داخلی مانند فضای داری و غیره می باشد. 

 

طراحی فضای سبز آنلاین
 


طراحی فضای سبز یکی از خدمات شاپ دکو است که با توجه به تمایل جامعه به خدمات آنلاین از طریق اینترنت انجام می شود. برای درخواست طراحی فضای سبز آنلاین, تنها کافی است از طریق سایت وارد فرآیند طراحی آنلاین شوید و سفارش خود را ثبت کنید. در این قسمت می توانید با طراحی فضای سبز به صورت کلی آشنا شوید.

طراحی آنلاین فضای سبز

طراحی پلان فضای سبز اداری
طراحی پلان فضای سبز اداری
طراحی پلان فضای سبز اداری
طراحی پلان فضای سبز اداری

در طراحی هر مکان با کاربری متفاوت، طراحی فضای سبز حائز اهمیت است. طراحی فضای سبز در محیط های اداری اهمیت بیشتری دارد چرا که افراد بیشتر زمان خود را در محیط های ادری می گذرانند، بنابراین با در نظر گرفتن فضای سبز مناسب در این فضا ها حس سرزندگی به محیط و افراد القا می شود. در بازسازی ساختمان اداری میرعماد، علاوه بر طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی فضای سبز نیز انجام شد. برای ایجاد فضای سبز از گلدان های استوانه ای استیل با رنگ های مختلف استفاده شد. با انتخاب رنگ های مختلف برای گلدان ها و گیاهان مناسب برای فضاهای داخلی علاوه بر ایجاد حس سرزندگی، تر کیب رنگی فضا از یکنواختی خارج شد. 
علاوه بر فضاهای داخلی، در طراحی نمای ساختمان نیز، فضا هایی برای کاشت گیاهان درنظر گرفته شد. در طراحی فضا سبز حیاط از تلفیق عنصر آب با گیاهان استفاده شده است. با طراحی آلاچیق شیشه ای فضایی به عنوان فضای نشیمن طراحی شد تا کارمندان در زمان استراحت بتوانند از فضای آزاد لذت ببرند.
 


ثبت سفارش طراحی آنلاین

 


طراحی پلان فضای سبز اداری
طراحی پلان فضای سبز اداری
طراحی پلان فضای سبز اداری
طراحی پلان فضای سبز اداری

پروژه های مشابه