×
  2250  

چگونه به صورت رایگان نرم افزار رویت را شروع کنیم

چگونه به صورت رایگان نرم افزار رویت را شروع کنیم؟
 
اگر قصد یادگیری نرم افزار رویت را به صورت رایگان دارید، این مقاله برای شما مفید می باشد. متاسفانه در کشور ما قانون کپی رایت محصولات سایر کشورها رعایت نمی شود. در واقع در کشورهایی که این قانون رعایت می شود، برای خرید یک نرم افزار (برای مثال نرم افزار رویت) هزینه ای پرداخت می شود و درتبع آن آموزش های رایگان و موثر به مخاطبان داده می شود و در واقع فروشنده آن نرم افزار ارائه آموزش حرفه ای و رایگان را قسمتی از خدمات خود می داند. در کشور ما می توان گفت به جای آنکه هزینه برای نرم افزار پرداخت، هزینه برای آموزش آن پرداخت می شود، بنابراین اگر بین المللی بخواهیم حرکت کنیم می توانیم با یک فیلتر شکن به سایت های اصلی تولید کننده نرم افزار واردشده واز خدمات رایگان آموزشی آن ها با کمی هزینه اینترنت، حوصله و انرژی و تلاش بالا و یادگیری زبان انگلیسی پایه استفاده کنیم.
پیشنهاد می شود حتما ساعتی ورزش را در فعالیت های روزانه خود بگذارید چون استفاده مدام از مانیتور و ... امکان دارد اثر منفی بر روی سلامت فیزیکی بدن شما بگذارد. 
 
در ادامه به عنوان مثال به ترجمه بخشی از سایت Auto desk پرداخته شده است.
در رویت سه مدل المان داریم.
به سایت با فیلتر شکن وارد شوید
http://help.autodesk.com/view/RVT/2019/ENU/?guid=GUID-5BFA499A-5ACA-4069-852C-9B60C9DE6708
با فیلترشکن
شروع نرم افزار رویت
چگونه شروع کنیم.
بهتر است در ازای آموزش رایگانی که از این سایت ها می گیریم به آنها فید بک بدهیم که متن نوشته شده چقدر موثر بوده یا چگونه می توانست بهتر شود و ....
در نهایت قابلیت گرفتن تصاویر سه بعدی در ان اسکیپ و تبدیل به واقعیت مجازی دارید.
آموزش رویت

آموزش رویت

آموزش رویت

آموزش رویت

آموزش رویتدانش فنی مشابهنظرات کاربران ، پرسش و پاسخ