×

بازسازی سرویس بهداشتی

  1451  
بازسازی سرویس بهداشتی با میکروسمنت

نام کارفرما: بخش خصوصی

محل پروژه: خیابان فلسطین

کاربری: اداری

وضعیت: اجرا شده

طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی یکی از خدمات مهندسین مشاور سرور استودیو است.

بازسازی سرویس بهداشتی با میکروسمنت
بازسازی سرویس بهداشتی با میکروسمنت

بازسازی سرویس بهداشتی یک هفته با هزینه ۱۵ میلیون طراحی و اجرا شد. برای بازسازی سرویس بهداشتی محدودیت زمان و فضا وجود داشت بنابراین از پوشش میکروسمنت در این سرویس بهداشتی استفاده شد. در این پروژه دیوارها کاشی کاری شده بود، بنابراین ضخامت نهایی دیوارها اهمیت زیادی داشت مخصوصا اینکه در لغاظ نداشت اگر مجددا کاشی کاری انجام میشد. بنابراین میکروسمنت انتخاب مناسبی برای این فضا بود زیرا نهایتا این پوشش ضخامتی حدود ۱ الی ۲ میلی متر دارد. اجرای میکروسمنت بین ۳ الی ۵ روز زمان می برد و برای استفاده و راه رفتن روی سطح آن یک هفته زمان لازم است. بنابراین مشکل محدودیت زمان حل شد.

میکروسمنت پوششی با طرح بتن است و قابل استفاده برای زمین، دیوار و سقف می باشد. این پوشش در سطوح داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. بدون درز بودن میکروسمنت، تمیز کردن آن را راحت کرده است. میکروسمنت دارای تنوع رنگی و بافت های متفاوت می باشد
پوشش میکروسمنت در همه ی سبک های طراحی مانند مدرن، کلاسیک و یا سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشش به دلیل چسبندگی زیاد حتی قابل اجرا روی کاشی نیز می تواند باشد. اجرای میکروسمنت توسط نیروی انسانی انجام می شود.
در این پروژه چون میکروسمنت در سرویس بهداشتی استفاده شده است از عایق نما روی آن استفاده می شود که قابل شستشو باشد. اما از وایتکس و مواد شوینده اسیدی برای تمیز کردن آن نمی توان استفاده کرد. البته لایه میکروسمنت خود به تنهایی قابل شستشو است اما ترجیحا یک لایه عایق روی آن استفاده می شود که باعث براق شدن آن نیز می شود.

روی میکروسمنت در صورت دلخواه پتینه نیز قابل اجرا می باشد که بعد از خشک شدن رنگ، پتینه کاری انجام می شود اما در اینجا به دلیل کوچک بودن فضا و همچنین تیره بودن رنگ میکروسمنت، میکروسمنت به تنهایی اجرا شد.
در طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی برای ایجاد سبک مدرن از رنگ طوسی با تناژهای مختلف استفاده شده است و برای ایجاد تضاد از بافت چوب برای قاب آینه استفاده شده است.ثبت سفارش طراحی سرویس بهداشتی آنلاین

 


بازسازی سرویس بهداشتی با میکروسمنت
بازسازی سرویس بهداشتی با میکروسمنت

پروژه های مشابه