×
  2365  

طراحی فضای سبز

فضای سبز یکی از با اهمیت ترین اقدامات طراحی معماری است که باعث ایجاد ارتباط میان انسان و طبیعت می شود. با توجه به این که امروزه انسان ها بیشتر به زندگی در آپارتمان ها روی آورده اند، بنابراین محوطه سازی فقط مربوط به طراحی فضای سبز ویلا نیست. بلکه منظور از محوطه سازی، طراحی فضای سبز پشت بام، حیاط و باغچه های آپارتمان و همچنین تراس و بالکن یک آپارتمان می باشد. در تمامی موارد یاد شده معماری باغ های ایرانی (Persian Garden Design)می تواند الهام بخش باشد.
 

طراحی فضای سبز چیست؟


فضای سبز در لغت به معنای پوشش گیاهی می باشد که در حوزه معماری به صورت طراحی شده و با فکر قبلی برای فضای مورد نظر اجرا می شود که می توان برای فضاهایی از جمله محوطه سازی های مجتمع مسکونی، ویلا، بالکن، بام سبز ،حیاط و پاسیو طراحی شود که علاوه بر محیطی سبز کاربری هایی از جمله مکان تفریحی برای کودکان، محلی برای ورزش و استراحت می توان ایجاد کرد.

  طراحی فضای سبز "طراحی فضای سبز حیاط پروژه مسکونی خانه شاهوردی ها واقع در بروجرد"


طراحی فضای سبز "در طراحی آنلاین بالکن واقع در رویان علاوه بر این که فضای زیادی برای نشیمن در نظر گرفته شد, از متریال چوب در کف, دیوار و سقف استفاده شده است. برای پذیرایی از افراد باربکیو در طرح جانمایی شده و برای حفظ دید خیلی خوب دریا و جنگل از شیشه های ریلی استفاده شده است."


طراحی فضای سبز"با بازسازی و طراحی فضای سبز تراس علاوه بر این که ارتباط انسان با طبیعت برقرار می شود, شرایطی برای پذیرایی از مهمانان در فضای باز فراهم می شود."

طراحی فضای سبز"در طراحی و اجرای بالکن این پروژه به بهترین نحو از فضا برای نشیمن و پخت و پز غذا استفاده شده است. با ترکیب چوب و گیاهان حس سرزندگی این بالکن بیشتر شده و در نتیجه حس بهتری به افراد القا می شود."
 

چگونه می توان سفارش طراحی فضای سبز را  بدون مراجعه حضوری ثبت کرد؟


با توجه به تمایل جامعه به خدمات آنلاین شاپ دکو پلتفرمی برای ثبت سفارشات طراحی معماری ایجاد کرده است تا افراد بدون مراجعه حضوری بتوانند برای سفارش طراحی فضای سبز آنلاین خود اقدام کنند و در همه ی مراحل طراحی با طراح پروژه در ارتباط باشند.
 

روند سفارش طراحی فضای سبز چگونه است؟


شما از طریق فرآیند طراحی آنلاین وارد قسمت طراحی فضای سبز آنلاین می شوید و در آنجا نمونه های مورد پسند خود را انتخاب می کنید. اطلاعات و مشخصات سفارش خود را به همراه عکس از فضای خود آپلود کرده و در  صورت داشتن فایل و یا نمونه مورد پسند بیشتر برای طراح ارسال می کنید. پس از ثبت سفارش از طریق شرکت با شما تماس گرفته می شود و پروژه شما روند طراحی خود را طی خواهد کرد.


خدمات مشابه


طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین

طراحی داخلی آنلاین طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین یکی از اهداف مهم طراحی معماری، تامین همزمان فرم و عملکرد در فضاهای داخلی و خارجی می باشد. طراحی آنلاین فرصتی را ایجاد میکند که این مهم به صورت آنلاین، با کمترین اصطکاک و بازده بالاتر انجام شود. مهندسین مشاور دکتر سرور و همکاران طراحی معماری و سازه...

  3473