×

مهندسین مشاور طراحی معماری و سازه، مجری ذیصلاح


مشاور معماری و سازه


مهندسین مشاور طراحی معماری و طراحی سازه دکتر سرور و همکاران با بیش از 15 سال تجربه، با در نظر گرفتن تعامل طراحی معماری و طراحی سازه، خدمات طراحی، نظارت، اجرا در زمینه معماری، سازه و طراحی داخلی را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید.
خدمات مهندسین مشاور معماری این مجموعه شامل طراحی پلان، طراح نما، مدلسازی حرفه ای سه بعدی به صورت BIM با نرم افزار رویت، طراحی دکوراسیون داخلی، طرحی محوطه سازی، ساخت انیمیشن پروژه های معماری، طراح معماری پل، طراحی سازه های خاص، سازه های کابلی و پیش تنیده می باشد.
این مهندسین مشاور با سابقه ای که در زمینه آموزشی و پژوهشی در راستای طراحی ساختمان های مقاوم در برابر زلزله، طراحی مخازن فولادی سقف شناور و کنترل اسلاشینگ آنها، جداسازی لرزه ای با استفاده از غلتک ها و جداساز لرزه ای اصطکاکی، تحلیل غیر خطی سازه، طراحی سازه های بلند، استفاده از دمپرها و میراکننده های انرژی، طراحی سازه های کابلی، کنترل محاسابات دال های بتنی مجوف شامل یوبوت و کوبیاکس، طراحی سوله، محاسبات سازه های خاص، طراحی سازه های پیش تنیده، دارد می تواند خدمات مشاور سازه را ارائه دهد. فعالیت های مقاوم سازی، بهسازی و بررسی آسیب پذیری می توانند با تایید مشاور مقاوم سازی رتبه دو سازمان برنامه بودجه به کارفرما ارائه شوند.
این مهندسین مشاور معماری و سازه با مدیریت امیرحسین سرور و زهره بیات با در نظر گرفتن تعامل طراحی معماری و طراحی سازه، خدمات طراحی، نظارت و اجرا در زمینه معماری، دکوراسیون داخلی و سازه را به  کارفرمایان محترم ارائه می دهد.
اجرای پروژه ساختمانی یا معماری و سازه خاص
پروژه های اجرایی این مهندسین مشاور از ساخت صفر تا صد یک ویلا تا پیمان مدیریت اجرای سازه های خاص، با قبول مسئولیت ساخت صحیح، با استفاده ازمصالح با کیفیت بر اساس نقشه های تصویب شده پروژه و طبق یک برنامه زمان بندی و مالی مشخص با رعایت اصول کنترل پروژه با ارائه اسناد خرید و اجرت و فاکتور ها به صورت آنلاین به کارفرمای محترم، به پیش می رود.
پورتفولیو امیرحسین سرور و زهره بیات  به زبان انگلیسی